معرفی شرکت
اخبار
تاریخچه شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

شرکت فناوریهای پیشرفته حامد یکی از موفق ترین و فعالترین شرکتهای دانش بنیان مورد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است که توسط جمعی از نخبگان علمی و صنعتی کشور در شهر تبریز تاسیس گردیده است و از همان سال به عنوان واحد فناور برگزیده ، جهت ساخت ماشین آلات چند منظوره و تمام اتوماتیک رنگ آمیزی و خط کشی هوشمند (برای اولین بار در جهان)، در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی مستقر گردیده است و در حال حاضر این شرکت به یکی از تولید کنندگان پیشگام در زمینه طراحی ، تولید و ساخت انواع ماشین آلات خدمات شهری هوشمند در جهان تبدیل شده است.

اهداف وخط مشی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

اهداف ما :
هدف از تاسیس شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، ایجاد شرکتی چند منظوره برای فعالیت در زمینه های مختلف فناوری های پیشرفته و روز ، از جمله فعالیت در زمینه های طراحی ،  ساخت ، تولید و تامین قطعات ابزار آلات و ماشین آلات صنعتی ، عمرانی و خدمات شهری می باشد. شعار و خط مشی شرکت تولید و ارائه محصولات جدید با پیشرفته ترین فناوریها برای آسایش بشریت ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در راستای این هدف مقدس موسسین و مدیران شرکت ارزشهای الهی و انسانی را بالاتر از هر سود مادی می دانند و اندیشه فناوری پیشرفته در خدمت انسان و طبیعت و نه بر علیه آنها را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده اند.

دانش فنی:
شرکت فناوریهای پیشرفته حامد بیشتر توان خود را صرف تحقیق برای یافتن نیازهای روز صنعت و جامعه در زمینه های مختلف  و ارائه و توسعه روشهای ابتکاری و نوین برای تامین این نیازها نموده است و بدین منظور بخش تحقیق و توسعه محصولات این شرکت متشکل از واحد هاي ایده پردازی ، طراحي صنعتی محصول و تحقيقات مهندسي ، با بهره مندی از نخبگان علمی و صنعتی کشور و استفاده از آخرین متدها ، ابزارآلات و نرم افزارهای روز ، از ابتدایی ترین روزهای تاسیس شرکت ، با قدرت در حال فعالیت است. به منظور بالا بردن توان طراحي و كيفيتي محصول در اين واحد روش FMEA به كار گرفته مي شود كه يكي از الزامات شركت هاي خودروساز مي باشد. از میان دستاوردهای این فعالیتها می توان به ابداع و  ثبت و تولید شش فناوری جدید به عنوان اختراع بین المللی ،  در طی فعالیت واحد تحقیق و توسعه شرکت پس از تاسیس آن ، اشاره نمود.
ارائه خدمات اتوماسیون صنعتی و کنترل پیشرفته و هوشمند ، با استفاده از متخصصین کار آزموده و صاحب نظر بخش تحقیق و توسعه این شرکت در حال حاضر میسر شده است. از نمونه این فعالیتها میتوان به طراحی و ساخت سیستم کنترل  PC Base ECU هوشمند نسل جدید مجهز به هوش مصنوعی و سیستم پردازش تصویر پیشرفته (Image Processing) اشاره نمود.
این شرکت علاوه بر واحد قدرتمند تحقيق و توسعه دارای بخشهای مجزای مهندسي توليد،‌ مطالعات و برنامه ريزي استراتژيك و نیز واحدهای بازاريابي ، فروش و خدمات پس از فروش منحصر به فردي بوده و امور توليد آن داراي كارگاه هاي:‌ برشكاري لیزری ، ورقکاری ، پرسكاري،‌ جوشكاري، ماشينكاري، مونتاژ، اطاق رنگ و همچنين امور تعميرات و نگهداري، برنامه ريزي و كنترل كيفيت مي باشد.

حضور در بازار:
ترکیب مدیریت علمی و دقیق ، دانش فنی روز ، کیفیت بالای محصولات ، گارانتی واقعی و خدمات پس از فروش سریع و موثر دراین شرکت ، موجب شده است که محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر فروش گسترده و رضایتمندی مشتریان در داخل کشور ، به کشورهای ایتالیا ، ترکیه ، جمهوری آذربایجان و عراق نیز صادر شده و با خوشنامی و رضایتمندی کامل مشتریان مورد استفاده قرار گیرد. تنوع در تولید و بهره گیری از فناوری های برتر و همچنین توجه به نیازهای مشتریان از مهمترین دلایل موفقیت این شرکت در بازار رقابتی ماشین آلات خدمات شهری بوده است.

چشم انداز:
گرچه از تاسيس شركت فناوریهای پیشرفته حامد سالیان زیادی نمي گذرد اما اين شركت با داشتن مديريت توانمند و كاركنان پويا و نخبه به اهداف سازماني خود در نوآوري و بهينه سازي دست يافته است كه محصولات متنوع ، کیفیت بالا و قابلیت رقابت در بازار بین المللی ، دليل بارز توانايي و پويايي اين شركت مي باشد. اکنون شرکت فناوریهای پیشرفته حامد با کسب تجارب مختلف گذشته ، در حال حرکت برای ارائه خدمات و فناوریهای جدید دیگر برای جامعه ایران و جهان است.

عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟