فروش محصولات
اخبار
نحوه ، شرایط و محل فروش محصولات

  

فروش تمامی محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، در حال حاضر تنها از طریق دفتر مرکزی شرکت (واقع در تبریز)  صورت می پذیرد. برای آگاهی از شرایط فروش و یا اقدام به خرید هر یک محصولات تولیدی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، می توانید به نزدیکترین دفاتر و یا نمایندگیهای مجاز شرکت مراجعه فرمایید. لیست دفاتر و نمایندگیهای مجاز شرکت را می توانید از طریق برقراری تماس با دفتر مركزي شرکت و یا امور مهندسی فروش شرکت ، دریافت نمایید.

 مشاوره با مهندسی فروش :
امور مهندسی فروش شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، با راه اندازی سیستم نوین مشاوره تخصصی و فنی برای راهنمایی خریداران محترم ، آماده پاسخگویی به سوالات و نیز ارائه راهنمایی های لازم به متقاضیان محترم خرید می باشد. جهت تماس و مشاوره با کارشناس مهندسی فروش میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:  7900 779 0914

 آموزش اپراتور و استفاده از محصولات :
برای هر یک از محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد به مشتریان محترم ، آموزشهای تخصصی و فنی لازم و مکفی در مورد نحوه تعمیرات ، نگهداری و بهره برداری صحیح از دستگاه به صورت رایگان و با اهدای مدرک رسمی صلاحیت استفاده از محصول ارائه میگردد به طوری که اپراتور دستگاه های تولیدی بتواند با کسب قابلیت استفاده صحیح و حداکثری از محصول بتواند اکثر نیازهای فنی دستگاه را مرتفع نماید.

عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟