فروش محصولات
اخبار
کد مطلب : 105  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 77679   |   تاریخ درج: شنبه, بهمن 22, 1390   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

 

کسب عنوان ایده و نوآوری برتر از پنجمین جشنواره ملی آموزش و پژوهش در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور

پنجمین جشنواره ملی آموزش و پژوهش که توسط معاونت عمرانی وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور برای  در بهمن ماه سال 90 و در محل سالن همایشهای وزارت کشور برگزار گردیده بود ، با معرفی برترینهای این حوزه به کار خود پایان داد.


پنجمین جشنواره ملی آموزش و پژوهش که توسط معاونت عمرانی وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور برای  در بهمن ماه سال 90 و در محل سالن همایشهای وزارت کشور برگزار گردیده بود ، با معرفی برترینهای این حوزه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، در بین شرکتهای تولیدی داخلی ، شرکت فناوریهای پیشرفته حامد با ارائه محصول جدید خود با عنوان ماشین آلات چند منظوره و تمام اتوماتیک رنگ آمیزی و خطکشی هوشمند ، عنوان ایده و نوآوری برتر کشور در حوزه مدیریت شهری را کسب کرده  و نماینده شرکت ، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از دست معاون محترم عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور دریافت نمود.

این موفقیت بزرگ را به تمامی همکاران پرتلاش و مشتریان عزیز شرکت ، تبریک عرض مینماییم.

Share نسخه مخصوص چاپ
نحوه ، شرایط و محل فروش محصولات

  

فروش تمامی محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، در حال حاضر تنها از طریق دفتر مرکزی شرکت (واقع در تبریز)  صورت می پذیرد. برای آگاهی از شرایط فروش و یا اقدام به خرید هر یک محصولات تولیدی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، می توانید به نزدیکترین دفاتر و یا نمایندگیهای مجاز شرکت مراجعه فرمایید. لیست دفاتر و نمایندگیهای مجاز شرکت را می توانید از طریق برقراری تماس با دفتر مركزي شرکت و یا امور مهندسی فروش شرکت ، دریافت نمایید.

 مشاوره با مهندسی فروش :
امور مهندسی فروش شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، با راه اندازی سیستم نوین مشاوره تخصصی و فنی برای راهنمایی خریداران محترم ، آماده پاسخگویی به سوالات و نیز ارائه راهنمایی های لازم به متقاضیان محترم خرید می باشد. جهت تماس و مشاوره با کارشناس مهندسی فروش میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:  7900 779 0914

 آموزش اپراتور و استفاده از محصولات :
برای هر یک از محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد به مشتریان محترم ، آموزشهای تخصصی و فنی لازم و مکفی در مورد نحوه تعمیرات ، نگهداری و بهره برداری صحیح از دستگاه به صورت رایگان و با اهدای مدرک رسمی صلاحیت استفاده از محصول ارائه میگردد به طوری که اپراتور دستگاه های تولیدی بتواند با کسب قابلیت استفاده صحیح و حداکثری از محصول بتواند اکثر نیازهای فنی دستگاه را مرتفع نماید.

عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟