فروش محصولات
اخبار
کد مطلب : 153  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 83708   |   تاریخ درج: دوشنبه, مرداد 13, 1393   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی و بین الملل شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

 

رونمایی از مدل جدید دستگاه چند منظوره هوشمند خط کشی خیابانهاٰ و رنگ آمیزی معابر

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 


 

 

 
 

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 

این مراسم  با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و برخی از شهرداران مناطق مختلف تبریز و سایر شهر های کشور و شهردار یاسوج  برگزار شد . در این مراسم دکتر محمد علی حسینپور فیضی رئیس پارک استان آذربایجان شرقی تنها راه توسعه و پیشرفت کشور را اتکا به تولیدات داخلی دانش بنیان اعلام نمود و خواستار توجه بیشتر مسئولین به استفاده از نتایج تحقیقات و محصولات مربوط به شرکت های دانش بنیان شد. دکتر محمد علی جاوید شهردار یاسوج به عنوان اولین شهرداری کشور که نسبت به خرید این دستگاه اقدام کرده  در سخنرانی خود علت این انتخاب را حمایت از کار و سرمایه ایرانی و قطع وابستگی ها، حمایت از برند ایرانی و جلوگیری از خروج ارز، قابلیتهای فراوان و قیمت مناسب دستگاه در مقایسه با محصولات مشابه خارجی عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت فناوری های پیشرفته حامد برخی از مزایای این دستگاه را به شرح زیر عنوان کرد.کنترلر هوشمند کامپیوتری-قدرت 45 اسب بخار- سرعت خط کشی تا 33 کیلومتر برساعت- پاشش هوشمند گلاسبید-خط کشی 4 خط به طور همزمان-عدم نیاز به تمیز کردن سطوح قبل از رنگ آمیزی-پمپ کمکی ایرلس هوشمند برای پاشش رنگ دوم-وزن سبک-پمپاژ رنگ با فشار 250 بار- افزایش سرعت خط کشی تا 3 برابر- قابلیت پاشش سیالات ضد برف ( اوره وCMA) –صرفه جویی به میزان 20 درصد در مصرف رنگ-  استفاده از اولین سیستم پیستوله های تحریک الکترونیکی برخلاف سری های موجود در بازار

Share نسخه مخصوص چاپ
نحوه ، شرایط و محل فروش محصولات

  

فروش تمامی محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، در حال حاضر تنها از طریق دفتر مرکزی شرکت (واقع در تبریز)  صورت می پذیرد. برای آگاهی از شرایط فروش و یا اقدام به خرید هر یک محصولات تولیدی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، می توانید به نزدیکترین دفاتر و یا نمایندگیهای مجاز شرکت مراجعه فرمایید. لیست دفاتر و نمایندگیهای مجاز شرکت را می توانید از طریق برقراری تماس با دفتر مركزي شرکت و یا امور مهندسی فروش شرکت ، دریافت نمایید.

 مشاوره با مهندسی فروش :
امور مهندسی فروش شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، با راه اندازی سیستم نوین مشاوره تخصصی و فنی برای راهنمایی خریداران محترم ، آماده پاسخگویی به سوالات و نیز ارائه راهنمایی های لازم به متقاضیان محترم خرید می باشد. جهت تماس و مشاوره با کارشناس مهندسی فروش میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:  7900 779 0914

 آموزش اپراتور و استفاده از محصولات :
برای هر یک از محصولات شرکت فناوریهای پیشرفته حامد به مشتریان محترم ، آموزشهای تخصصی و فنی لازم و مکفی در مورد نحوه تعمیرات ، نگهداری و بهره برداری صحیح از دستگاه به صورت رایگان و با اهدای مدرک رسمی صلاحیت استفاده از محصول ارائه میگردد به طوری که اپراتور دستگاه های تولیدی بتواند با کسب قابلیت استفاده صحیح و حداکثری از محصول بتواند اکثر نیازهای فنی دستگاه را مرتفع نماید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوریهای پیشرفته حامدمیباشد.
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟