اخبار
کد مطلب : 153  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 87971   |   تاریخ درج: دوشنبه, مرداد 13, 1393   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی و بین الملل شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

 

رونمایی از مدل جدید دستگاه چند منظوره هوشمند خط کشی خیابانهاٰ و رنگ آمیزی معابر

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 


 

 

 
 

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 

این مراسم  با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و برخی از شهرداران مناطق مختلف تبریز و سایر شهر های کشور و شهردار یاسوج  برگزار شد . در این مراسم دکتر محمد علی حسینپور فیضی رئیس پارک استان آذربایجان شرقی تنها راه توسعه و پیشرفت کشور را اتکا به تولیدات داخلی دانش بنیان اعلام نمود و خواستار توجه بیشتر مسئولین به استفاده از نتایج تحقیقات و محصولات مربوط به شرکت های دانش بنیان شد. دکتر محمد علی جاوید شهردار یاسوج به عنوان اولین شهرداری کشور که نسبت به خرید این دستگاه اقدام کرده  در سخنرانی خود علت این انتخاب را حمایت از کار و سرمایه ایرانی و قطع وابستگی ها، حمایت از برند ایرانی و جلوگیری از خروج ارز، قابلیتهای فراوان و قیمت مناسب دستگاه در مقایسه با محصولات مشابه خارجی عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت فناوری های پیشرفته حامد برخی از مزایای این دستگاه را به شرح زیر عنوان کرد.کنترلر هوشمند کامپیوتری-قدرت 45 اسب بخار- سرعت خط کشی تا 33 کیلومتر برساعت- پاشش هوشمند گلاسبید-خط کشی 4 خط به طور همزمان-عدم نیاز به تمیز کردن سطوح قبل از رنگ آمیزی-پمپ کمکی ایرلس هوشمند برای پاشش رنگ دوم-وزن سبک-پمپاژ رنگ با فشار 250 بار- افزایش سرعت خط کشی تا 3 برابر- قابلیت پاشش سیالات ضد برف ( اوره وCMA) –صرفه جویی به میزان 20 درصد در مصرف رنگ-  استفاده از اولین سیستم پیستوله های تحریک الکترونیکی برخلاف سری های موجود در بازار

Share نسخه مخصوص چاپ
آموزش اپراتوری


بزرگترین رسالت هر تولید کننده ماشین آلات پس از تولید دستگاه ، آموزش صحیح استفاده از آن می باشد و آموزش می تواند نقش بسزایی در استفاده مطلوب از دستگاه و افزایش میزان بهره وری از آن را داشته باشد زیرا اگر بهترین تولید و با کیفیت ترین محصول را داشته باشیم ، در صورت نداشتن دانش کافی و مورد نیاز نمیتوان از آن محصول استفاده صحیح کرد و عملکرد مورد نظر و دوام طولانی را انتظار داشت.

به همین منظور شرکت فناوریهای پیشرفته حامد با راه اندازی واحد ویژه آموزش که زیر مجموعه واحد فنی و مهندسی شرکت میباشد سعی نموده است که بهترین و جامعترین آموزشهای مورد نیازجهت استفاده صحیح و تعمیرات فنی و نگهداری از محصولات تولیدی خود را به خریداران محترم به صورت کاملا رایگان ارائه نماید که این آموزشها  باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه های استفاده و نگهداری و حصول حداکثر ایمنی و بهره وری و نیز افزایش قابل توجه عمر محصولات شده و خریدار را قادر میسازد که به طور کامل و صحیح از تمامی قابلیتهای محصول بهره برداری نماید.

نحوه آموزش
روال کار آموزش در این شرکت بدین صورت است که پس ازآماده شدن محصول جهت تحویل به خریداران محترم ، بر اساس نوبت تحویل ، زمان آموزش مشخص شده و از طریق امور فروش مرکزی و یا نمایندگیهای مجاز شرکت ، نامه ای مبنی بر زمان و محل آموزش به خریداران ارسال میگردد. افراد در زمان تایین شده با همراه داشتن مدارک و معرفی نامه از سازمان مربوطه به مرکز آموزش شرکت مراجعه مینمایند و پس از تکمیل فرمهای مربوطه و تحویل مدارک ، آموزشهای لازم را فرا میگیرند.

مدت و مفاد دوره آموزش
مدت زمان آموزش بسته به نوع محصول و توانایی فنی افراد از یک روز تا چند روز متغیر است که در برخی از محصولات آموزش تا سه روز نیز ادامه می یابد. این آموزشها بسته به نوع محصول شامل دوره تئوری و عملی میباشد که بخش تئوری مشتمل بر:

  •  آشنایی با دستگاه و شناخت قسمتهای مختلف آن
  •  آشنایی با نحوه عملکرد سامانه های مکانیکی ، برقی ، الکترونیکی ، هیدرولیکی ، پنوماتیکی و اپتیکی
  •  سرویس و نگهداری
  •  قطعات مصرفی و تعویضی و نحوه تعویض آنها
  •  نحوه تعمیرات و رفع موانع عملکری در حین کار
  •  نکات ایمنی الزامی قبل ، حین و بعد از استفاده از دستگاه

و پاسخگویی به سوالات افراد بوده و پس از اتمام آموزش تئوری ، آموزشهای عملی توسط تکنسینهای مجرب و کارآزموده فنی شرکت در محیط خاص و شبیه سازی شده ای که مخصوص این آموزش ایجاد گردیده است ، به افراد ارائه میگردد.

اعطای مدرک صلاحیت استفاده از محصولات
پس از طی دوره های تئوری و عملی ، از شرکت کنندگان در دوره آموزشی ، آزمونی به عمل می آید تا میزان تسلط آنها مشخص گردد. به طور کلی آموزشهای تئوری و عملی تا زمانی ادامه می یابند که از تسلط کامل افراد بر سیستم محصول و نیز بهره برداری صحیح از آن اطمینان حاصل گردد.

در صورت کسب حد نصاب قبولی در آزمون نهایی ، کارت و مدرک صلاحیت استفاده از محصول برای اشخاص آموزش دیده صادر شده و تقدیم میگردد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوریهای پیشرفته حامدمیباشد.
عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟