مزایای ایرلس در رنگ آمیزی سطوح
مزایای ایرلس در رنگ آمیزی سطوح
اخبار
کد مطلب : 153  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 76007   |   تاریخ درج: دوشنبه, مرداد 13, 1393   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی و بین الملل شرکت فناوریهای پیشرفته حامد

 

رونمایی از مدل جدید دستگاه چند منظوره هوشمند خط کشی خیابانهاٰ و رنگ آمیزی معابر

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 


 

 

 
 

دستگاه چند منظوره و هوشمند خط کشی خیابانها و رنگ آمیزی معابرمدل 9000i با حضور تعدادی از شهرداران و مسئولین استانی و کشوری در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی رو نمایی شد. این دستگاه که توسط شرکت فناوری های پیشرفته حامد طراحی و تولید شده است طی مراسمی در محل مجتمع عصر انقلاب رونمایی شد. 

این مراسم  با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و برخی از شهرداران مناطق مختلف تبریز و سایر شهر های کشور و شهردار یاسوج  برگزار شد . در این مراسم دکتر محمد علی حسینپور فیضی رئیس پارک استان آذربایجان شرقی تنها راه توسعه و پیشرفت کشور را اتکا به تولیدات داخلی دانش بنیان اعلام نمود و خواستار توجه بیشتر مسئولین به استفاده از نتایج تحقیقات و محصولات مربوط به شرکت های دانش بنیان شد. دکتر محمد علی جاوید شهردار یاسوج به عنوان اولین شهرداری کشور که نسبت به خرید این دستگاه اقدام کرده  در سخنرانی خود علت این انتخاب را حمایت از کار و سرمایه ایرانی و قطع وابستگی ها، حمایت از برند ایرانی و جلوگیری از خروج ارز، قابلیتهای فراوان و قیمت مناسب دستگاه در مقایسه با محصولات مشابه خارجی عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت فناوری های پیشرفته حامد برخی از مزایای این دستگاه را به شرح زیر عنوان کرد.کنترلر هوشمند کامپیوتری-قدرت 45 اسب بخار- سرعت خط کشی تا 33 کیلومتر برساعت- پاشش هوشمند گلاسبید-خط کشی 4 خط به طور همزمان-عدم نیاز به تمیز کردن سطوح قبل از رنگ آمیزی-پمپ کمکی ایرلس هوشمند برای پاشش رنگ دوم-وزن سبک-پمپاژ رنگ با فشار 250 بار- افزایش سرعت خط کشی تا 3 برابر- قابلیت پاشش سیالات ضد برف ( اوره وCMA) –صرفه جویی به میزان 20 درصد در مصرف رنگ-  استفاده از اولین سیستم پیستوله های تحریک الکترونیکی برخلاف سری های موجود در بازار

Share نسخه مخصوص چاپ
مزایای ایرلس در رنگ آمیزی سطوح و جداول

مزایای ایرلس در رنگ آمیزی دستی سطوح و جداول:

جداول شهری ، پایه ها و اجزای فلزی پلها ، نرده های فلزی ، میز و صندلی های پارکها ، بلوکهای بتنی ، گارد ریلها و ... قسمتهایی از محیط شهری و جاده ای هستند که رنگ سطح آنها بر اثر عوامل محیطی همچون پرتو های آفتاب ، باران ، برف ، گرما ، رطوبت که به دلیل ترکیب با آلودگی موجود در هوا  تاثیر آنها چند برابر میگردد به سرعت از بین رفته و متلاشی میگردند. انجام دوباره عملیات رنگ آمیزی و اعمال پوشش رنگی و یا محافظتی با روشهای سنتی مانند پیستوله بادی و یا قلم مو کاری زمانبر و مشکل میباشد که با گسترس فضاهای شهری ، عملیات رنگ آمیزی و پوشش دهی را جزو یکی از وقتگیرترین ، پر مخاطره ترین و پر هزینه ترین عملیات خدمات شهری و عمرانی قرار داده است. از دیگر مشکلات پوشش دهی با روشهای سنتی میتوان به عدم یکنواختی پوشش ، عدم پوشش دهی مناسب کنجها و لبه ها و نیز پرت بالای رنگ در این روشها اشاره نمود.

در ماشین آلات چند منظوره رنگ آمیزی و خط کشی هوشمند تولیدی شرکت فناوریهای پیشرفته حامد ، بدلیل استفاده از سیستم نوین پاششی هیبریدی رنگ ، علاوه بر افزایش فوق العاده سرعت و کیفیت رنگ آمیزی ، پرت رنگ به حد چشمگیری کاهش یافته و نیز بدلیل فشار بسیار بالای پاشش رنگ ، عمر و ماندگاری رنگ تا چندین برابر معمول افزایش یافته و در اثر پاشش ضزبه ای ، رنگ در تمامی خلل و فرج سطح  ننفوذ می یابد. همچنین به دلیل ساختار خاص سیستم پمپاژ و پاشش رنگ ، قابلیت پاشش رنگهای بسیار غلیظ برای سیستم های تولیدی فراهم میگردد. بدلیل عدم استفاده از هوای فشرده در پاشش رنگ ، گرد رنگ بسیار کمی در حین پاشش رنگ تولید میگردد که علاوه بر حفظ ایمنی و سلامتی کاربر حتی در محیط های بسته ، محیط زیست را نیز آلوده نمی نماید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوریهای پیشرفته حامدمیباشد.
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود به سایت


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟